Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług na jak najwyższym poziomie, zgodnie z Polityką prywatności.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki dotyczące plików cookies.
Rozkład jazdy
Linie:
1234899x101112131415161719202123T1T2W1W2ABCDEFGHI
Rozkład jazdy w telefonie komórkowym   Trasy   Mapa
 
 LINIA 1
Grodzka(pętla) , Grodzka(pętla) , Grodzka(Malwowa) , Grodzka(Storczykowa) , Grodzka(Figowa) , Grodzka(Bursztynowa) , Grodzka(Wrzos-działk)n/ż , Grodzka(Plażowa) , Grodzka(Mostowa) , Plac Kopernika , Pl.Wolności (SDH) , Okrzei(PKO BP) , Kapitulna(Wysoka) , Kapitulna(Borowska) , Kapitulna-Jastrzębia , Gajowa , Wiejska (pętla)
 
Wiejska (pętla) , Wiejska (pętla) , Gajowa(Skłodowskiej) , Kapitulna(Wyspiańskiego) , Kapitulna(Słoneczna) , Kapitulna (Długa) , Okrzei(dworzec PKP/PKS) , Pl.Wolności(Dom Rzemiosła) , Brzeska , Grodzka (Ośr.Zdrowia) , Grodzka (Willowa) , Grodzka(Wrzosowa)n/ż , Grodzka(Jałowcowa) , Grodzka(Jagodowa) , Grodzka(Witoszyńska) , Grodzka(Świerkowa) , Grodzka(pętla)
 
 
 LINIA 2
Duninowska (pętla) , Duninowska (pętla) , Duninowska , Płocka(elewatory) , Zielna(szkoła) , Zielna(Drumet) , Ostrowska(pętla) , Łanowa , Polna(Drumet) , Polna(Barska) , Polna (Celulozowa) , Stodólna(Ogniowa) , Św.Antoniego(Młynarska) , Św.Antoniego(Al.Chopina) , Pl.Wolności(SDH) , Pl.Wolności(Kościuszki) , Okrzei(PKO BP) , Kapitulna(Urząd Pracy) , Długa , Kaliska(Żeromskiego) , Kaliska-Dziewińska , Kaliska-Zbiegniewskiej , Kaliska (Fredry) , Fredry , Zgodna , Wiejska (pętla)
 
Wiejska (pętla) , Wiejska (pętla) , Zgodna , Fredry (Kaliska) , Kaliska(pętla) , Kaliska (Zbiegniewskiej) , Kaliska (Dziewińska) , Kaliska (Dojazdowa) , Węglowa , Chłodna (Kapitulna) , Okrzei(dworzec PKP/PKS) , Pl.Wolności (Warszawska) , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Chmielna , Stodólna , Polna(Żytnia) , Polna(Barska) , Polna(14 Pułku Piechoty) , Łanowa (Żytnia) , Ostrowska(pętla) , Zielna(Myśliwska) , Zielna(MZD) , Płocka(Sanitec) , Płocka(Duninowska) , Duninowska (pętla)
 
 
 LINIA 3
Ostrowska(pętla) , Ostrowska(pętla) , Ostrowska(Barska) , Ostrowska (Okrężna) , Cmentarna (Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Al.Chopina(Chmielna) , Pl.Wolności(Kościuszki) , Okrzei(PKO BP) , Okrzei(Lunewil) , Okrzei(Wyszyńskiego) , Toruńska(Zdrojowa) , Toruńska (ZSE) , Toruńska (WCK) , Toruńska(Termometry) , Toruńska(Sp.Inwalidów) , Toruńska(Rózinowska)n/ż , Toruńska(MPWiK) , Toruńska(Żyzna)n/ż , Toruńska(K.Góra)n/ż , Toruńska(Rózinowo)n/ż , Anwil(biurowiec) , Anwil(pętla)
 
Anwil(pętla) , Anwil(pętla) , Anwil(Biurowiec) , ANWIL(I) , Inowrocławska n/ż , Zakręt , Inowrocławs(Podmiejs)n/ż , Toruńska(Rózinowo)n/ż , Toruńska(Z.Kolejowy)n/ż , Toruńska(Żyzna)n/ż , Toruńska(MPWiK) , Toruńska(Rózinowska)n/ż , Toruńska(Sp.Inwalidów) , Toruńska(Żwirowa) , Toruńska(WCK) , Toruńska (ZSE) , Toruńska (pawilon) , Okrzei(Wieniecka) , Okrzei (Kapitulna) , Okrzei(dw.PKP/PKS) , Polskiej Org. Wojskowej , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Al.Chopina(Witosa) , Cmentarna(Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrężna (Leśna) , Ostrowska(Ptasia) , Ostrowska(Barska) , Ostrowska(pętla)
 
 
 LINIA 4
Płocka(Łęg) , Płocka(Łęg) , Płocka(Graniczna) , Marina (Płocka) , Płocka(tama) , Płocka(Stopień Wodny) , Płocka(Duninowska) , Płocka(elewatory) , Płocka(Zielna) , Płocka(Papieżka) , Płocka(Barska) , Łęgska(Okrężna) , Łęgska(Ogniowa) , Św.Antoniego(Młynarska) , Św.Antoniego(Al.Chopina) , Pl.Wolności(Kościuszki) , Okrzei(PKO BP) , Kapitulna(Urząd Pracy) , Wysoka(Szpitalna) , Budowlanych(Hutnicza) , Promienna(dw.Zazamcze) , Promienna(pętla)
 
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wysoka(Rolna) , Wysoka(Kapitulna) , Okrzei(dworzec PKP/PKS) , Polskiej Org. Wojskowej , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Chmielna , Ogniowa , Łęgska(Okrężna) , Płocka(Barska) , Płocka(Teligi) , Płocka(WORD) , Płocka(Sanitec) , Płocka(Duninowska) , Płocka(bloki) , Płocka (Stopień Wodny) , Płocka(Al.K.Wielkiego) , Marina-Płocka , Płocka(Graniczna)n/ż , Płocka(Łęg)
 
 
 LINIA 8
Modzerowo-n.pętla , Modzerowo-n.pętla , Modzerowo , Modzerowo(biblioteka)n/ż , Modzerowo n/ż , Płocka(Łęg) , Płocka(Graniczna) , Marina (Płocka) , Płocka(tama) , Płocka(Stopień Wodny) , Płocka(Duninowska) , Płocka(elewatory) , Zielna(szkoła) , Zielna(Drumet) , Polna(Drumet) , Polna(Barska) , Polna (Celulozowa) , Stodólna(Ogniowa) , Św.Antoniego(Młynarska) , Św.Antoniego(Al.Chopina) , Pl.Wolności(Kościuszki) , Okrzei(PKO BP) , Kapitulna(Urząd Pracy) , Wysoka(Szpitalna) , Budowlanych(Hutnicza) , Promienna(dw.Zazamcze) , Promienna(pętla)
 
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wysoka(Rolna) , Wysoka(Kapitulna) , Okrzei(dworzec PKP/PKS) , Polskiej Org. Wojskowej , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Chmielna , Stodólna , Polna(Żytnia) , Polna(Barska) , Polna(14 Pułku Piechoty) , Zielna(Myśliwska) , Zielna(MZD) , Płocka(Sanitec) , Płocka(Duninowska) , Płocka(bloki) , Płocka (Stopień Wodny) , Płocka(Al.K.Wielkiego) , Marina-Płocka , Płocka(Graniczna)n/ż , Płocka(Łęg) , Modzerowo n/ż , .Modzerowo(biblioteka)n/ż , Modzerowo-st.pętla , Modzerowo-n.pętla
 
 
 LINIA 9
Zarzeczewo(pętla) , Zarzeczewo(pętla) , Dobrzyńska(Agricola) , Dobrzyńska(Arkadia)n/ż , Dobrzyńska(DPS) , Dobrzyńska(krzyżówki)n/ż , Dobrzyńska(Kulin)n/ż , Dobrzyńska III n/ż , Dobrzyńska II n/ż , Lipnowska(Chełmicka) , Obr.Wisły1920r.(k.dworz) , Grodzka(Mostowa) , Plac Kopernika , Pl.Wolności(SDH) , Kilińskiego (Woj.Pol.) , Okrzei(Wyszyńskiego) , Wieniecka(Chemików) , Budowlanych(Hutnicza) , Promienna(dw.Zazamcze) , Promienna(pętla)
 
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wieniecka(KZPOW) , Okrzei(Wieniecka) , Kilińskiego (Bauera) , Pl.Wolności(Dom Rzemiosła) , Brzeska , Grodzka(Mostowa) , Obrońców Wisły 1920r. , Dobrzyńska I n/ż , Dobrzyńska II n/ż , Dobrzyńska III n/ż , Dobrzyńska(Kulin)n/ż , Dobrzyńska(krzyżówki)n/ż , Dobrzyńska(DPS)n/ż , Dobrzyńska(Arkadia)n/ż , Dobrzyńska(Agricola)n/ż , Zarzeczewo(pętla)
 
 
 LINIA 10
Ostrowska(pętla) , Ostrowska(pętla) , Łanowa , Polna(Drumet) , Polna(Barska) , Polna (Celulozowa) , Stodólna(Ogniowa) , Św.Antoniego(Młynarska) , Św.Antoniego(Al.Chopina) , 20-go Stycznia , Kilińskiego (Woj.Pol.) , Okrzei(Wyszyńskiego) , Toruńska (Zdrojowa) , Toruńska (ZSE) , Toruńska (WCK) , Toruńska(Termometry) , Toruńska(Sp.Inwalidów) , Toruńska(Rózinowska)n/ż , Toruńska(MPWiK) , Toruńska(Żyzna)n/ż , Toruńska(Krzywa Góra)n/ż , Krzywa Góra(Spec-Dróg) , Krzywa Góra(Urząd Celny) , Krzywa Góra (Anwil)n/ż , Wiklinowa n/ż , Kawka (Wiklinowa) , Kawka(Zalesie) , Zalesie - dla wysiad.
 
Zalesie , Zalesie , Zalesie(I) , Wiklinowa(Kawka) , Wiklinowa(Krzywa Góra) , Krzywa Góra(Anwil) , Krzywa Góra(Cheko) , Krzywa Góra(Jurex) , Toruńska(Z.Kolejowy)n/ż , Toruńska(Żyzna)n/ż , Toruńska(MPWiK) , Toruńska(Rózinowska)n/ż , Toruńska(Sp.Inwalidów) , Toruńska(Żwirowa) , Toruńska(WCK) , Toruńska (ZSE) , Toruńska (pawilon) , Okrzei(Wieniecka) , Kilińskiego (Bauera) , Pl.Wolności (Warszawska) , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Chmielna , Stodólna , Polna(Żytnia) , Polna(Barska) , Polna(14 Pułku Piechoty) , Łanowa (Żytnia) , Ostrowska(pętla)
 
 
 LINIA 11
Brzozowa (Wieniec Zdrój) , Brzozowa (Wieniec Zdrój) , Wieniec Zdrój(uzdrowisko) , Wieniecka(pętla) , Obwodowa-Wieniecka , Kapitulna(Borowska) , Zbiegniewskiej (Żurawia) , Zbiegniewskiej (pawilon) , Kaliska (Zbiegniewskiej) , Kaliska (Dziewińska) , Kaliska (Dojazdowa) , Węglowa
 
Węglowa , Węglowa , Kaliska(Żeromskiego) , Kaliska-Dziewińska , Kaliska-Zbiegniewskiej , Zbiegniewskiej-Nowcy , Zbiegniewskiej-Wiejska , Obwodowa-Kapitulna , Obwodowa , Wieniecka(Szpital) , WieniecZdrój (Leśna)
 
 
 LINIA 12
Przemysłowa , Przemysłowa , Al.K.Wielk.(Przemysłowa) , Al.K.Wielk.(targowisko) , Al.K.Wielkiego(DGS) , Ostrowska(pętla) , Ostrowska(Zielna) , Al.K.Wielkiego(Leśna) , Al.Chopina(HalaMistrzów) , Cmentarna (Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Al.Chopina(Chmielna) , Pl.Wolności(Dom Rzemiosła) , Brzeska , Wyszyńskiego , Wieniecka(Chemików) , Wieniecka(Hutnicza) , Wieniecka(pętla)
 
Wieniecka(pętla) , Wieniecka(pętla) , Wieniecka (Rysia) , Wieniecka(KZPOW) , Wyszyńskiego , Plac Kopernika , Pl.Wolności(SDH) , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Al.Chopina(Witosa) , Cmentarna(Real) , Al.Chopina(cmentarz) , Al.Chopina(RDP) , Al.K.Wielkiego(rondo) , Ostrowska(Łanowa) , Ostrowska(pętla) , Al.K.Wielkiego(Stal Pro) , Al.K.Wielk.(Przemysłowa) , Przemysłowa
 
 
 LINIA 13
Świętosław(pętla). , Świętosław(pętla). , Kruszynek , Kruszyn , Murzynowo , Nowa Wieś(lotnisko)n/ż , Dębowa(pętla) , Nowa Wieś(PRD) , Al.J.P.II(Brzezinowa) , Al.J.P.II(Michelińska) , Al.J.P.II(Kościelna) , Al.J.P.II(Szkolna) , Al.J.P.II(Letnia) , Al.J.Pawła (Skrajna) , Kaliska(pętla) , Kaliska (Zbiegniewskiej) , Kaliska (Dziewińska) , Planty , Wronia(Rakutowska) , Al.Chopina(Chmielna) , 20-go Stycznia , Kilińskiego (Woj.Pol.) , Okrzei(Wyszyńskiego) , Wieniecka(Chemików) , Budowlanych(Hutnicza) , Promienna(dw.Zazamcze) , Promienna(pętla)
 
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wieniecka(KZPOW) , Okrzei(Wieniecka) , Kilińskiego (Bauera) , Pl.Wolności (Warszawska) , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Wronia (Wolność) , Planty (Mazowiecka) , Kaliska-Dziewińska , Kaliska-Zbiegniewskiej , Kaliska (Fredry) , Al.J.P.II(Smocza) , Al.J.P.II(Mielęcińska) , Al.J.P.II(Wiązowa) , Al.J.P.II(Wiewiórcza) , Al.J.P.II(Pocztowa) , AL.J.P.II(Zachodnia) , Dębowa(pętla) , NowaWieś(Instal Projekt) , Nowa Wieś(Diamentowa) , Murzynowo , Kruszyn , Kruszynek , Świętosław(pętla).
 
 
 LINIA 14
Wiejska (pętla) , Wiejska (pętla) , Gajowa(Skłodowskiej) , Kapitulna(Wyspiańskiego) , Zbiegniewskiej (Żurawia) , Zbiegniewskiej (pawilon) , Zbiegniewskiej(Fredry) , Kruszyńska(Planty) , Tesco , Wronia(Rakutowska) , Chmielna , Stodólna , Polna(Żytnia) , Polna(Barska) , Polna(14 Pułku Piechoty) , Łanowa (Żytnia) , Ostrowska(pętla) , Ostrowska(Zielna) , Al.K.Wielkiego(Stal Pro) , Al.K.Wielk.(Przemysłowa) , Przemysłowa , Rybnicka(Al.K.Wielk)n/ż , Rybnicka(Kotlarska) , Rybnicka(pętla dla wys)
 
Rybnicka(pętla) , Rybnicka(pętla) , Rybnicka(Jazowska) , Przemysłowa , Rybnicka(Radyszyńska)n/ż , Al.K.Wielk.(Przemysłowa). , Al.Kazim.Wielk.(targ.) , Al.K.Wielkiego(DGS) , Ostrowska(pętla) , Ostrowska(Łanowa) , Łanowa , Polna(Drumet) , Polna(Barska) , Polna (Celulozowa) , Okrężna(Plac Łokietka) , Okrzei(Al.Chopina) , Wronia (Wolność) , Tesco , Kruszyńska (Planty) , Zbiegniewskiej(Broniewskiego) , Zbiegniewskiej-Nowcy , Zbiegniewskiej-Wiejska , Kapitulna-Jastrzębia , Gajowa , Wiejska(pętla dla wysia)
 
 
 LINIA 15
Ostrowska(pętla aut.) , Ostrowska(pętla aut.) , Ostrowska(Zielna) , Al.K.Wielkiego(Leśna) , Al.Chopina(HalaMistrzów) , Cmentarna(Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Al.Chopina(Chmielna) , Pl.Wolności(Kościuszki) , Okrzei(PKO BP) , Kapitulna(Urząd Pracy) , Długa , Wiejska(Arentowicza) , Wiejska(Planty) , Wiejska(Słoneczna) , Zbiegniewskiej-Wiejska , Kapitulna-Jastrzębia , Gajowa , Zgodna , Fredry (Kaliska)
 
Fredry , Fredry , Zgodna (bloki) , Gajowa(Skłodowskiej) , Kapitulna(Wyspiańskiego) , Zbiegniewskiej (Żurawia) , Wiejska(Prusa) , Wiejska(Szk.Muzyczna) , Wiejska(Żeromskiego) , Węglowa , Chłodna (Kapitulna) , Okrzei(dworzec PKP/PKS) , Polskiej Org. Wojskowej , Al.Chopina(Św.Antoniego) , Al.Chopina(Witosa) , Cmentarna(Real) , Al.Chopina(cmentarz) , Al.Chopina(RDP) , Al.K.Wielkiego(rondo) , Ostrowska(Łanowa) , Ostrowska(pętla)
 
 
 LINIA 16
ANWIL-pętla , ANWIL-pętla , ANWIL(I) , Toruńska(Rózinowo)n/ż , Toruńska(Z.Kolejowy)n/ż , Toruńska(Żyzna)n/ż , Toruńska(MPWiK) , Toruńska(Rózinowska)n/ż , Toruńska(Sp.Inwalidów) , Toruńska(Żwirowa) , Toruńska(WCK) , Toruńska (ZSE) , Toruńska (pawilon) , Okrzei(Wieniecka) , Okrzei (Kapitulna) , Okrzei(dworzec PKP/PKS) , Wronia (Wolność) , Planty (Mazowiecka) , Budowlanych , Wysoka(Rolna) , Wysoka(Kapitulna) , Długa , Kaliska(Żeromskiego) , Kaliska-Dziewińska , Kaliska-Zbiegniewskiej , Zbiegniewskiej-Nowcy , Zbiegniewskiej-Wiejska , Kapitulna-Jastrzębia , Gajowa , Zgodna , Fredry (Kaliska)
 
Fredry , Fredry , Zgodna (bloki) , Gajowa(Skłodowskiej) , Kapitulna(Wyspiańskiego) , Zbiegniewskiej (Żurawia) , Zbiegniewskiej (pawilon) , Kaliska (Zbiegniewskiej) , Kaliska (Dziewińska) , Planty , Okrzei(Cicha) , Okrzei(PKO BP) , Kaliska (Dojazdowa) , Węglowa , Chłodna (Kapitulna) , Okrzei(Lunewil) , Okrzei(Wyszyńskiego) , Toruńska(Zdrojowa) , Toruńska (ZSE) , Toruńska(WCK) , Toruńska(Termometry) , Toruńska(Sp.Inwalidów) , Toruńska(Rózinowska)n/ż , Toruńska(MPWiK) , Toruńska(Żyzna)n/ż , Toruńska(Krzywa Góra)n/ż , Toruńska(Rózinowo)n/ż , Anwil(Biurowiec) , ANWIL-pętla
 
 
 LINIA 17
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wieniecka(KZPOW) , Okrzei(Wieniecka) , Kilińskiego (Bauera) , Pl.Wolności (Warszawska) , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Wronia (Wolność) , Tesco , Planty (Mazowiecka) , Kaliska-Dziewińska , Kaliska-Zbiegniewskiej , Kaliska (Fredry) , Al.J.P.II(Smocza) , Letnia , Letnia(Bartnicka) , Mielęcińska(Łabędzia) , Al.J.P.II(Mielęcińska) , Al.J.P.II(Wiązowa) , Al.J.P.II(Wiewiórcza) , Al.J.P.II(Pocztowa) , AL.J.P.II(Zachodnia) , Szkolna(Parkowa) , Szkolna(Miodowa) , Brzezinowa (Botaniczna) , Brzezinowa (Kościelna) , Brzezinowa(Wiśniowa) , Dębowa(pętla)
 
Dębowa(pętla) , Dębowa(pętla) , Brzezinowa(Żbikowa) , Brzezinowa(Kościel.) , Brzezinowa(Botanicz.) , Szkolna(szkoła) , Al.J.P.II(Brzezinowa) , Al.J.P.II(Michelińska) , Al.J.P.II(Kościelna) , Al.J.P.II(Szkolna) , Mielęcińska(Skrajna) , Mielęcińska(Pawia) , Letnia(bloki) , Letnia(Szewska) , Al.J.P.II(Letnia) , Al.J.Pawła (Skrajna) , Kaliska(pętla) , Kaliska(Zbiegniewsk.) , Kaliska (Dziewińska) , Planty , Tesco , Wronia(Rakutowska) , Al.Chopina-Chmielna , 20-go Stycznia , Kilińskiego(Woj.Pol.) , Okrzei-Wyszyńskiego) , Wieniecka(Chemików) , Budowlananych-Hutnicza , Promienna(dw.Zazam.) , Promienna(pętla)
 
 
 LINIA 19
Rybnicka(pętla) , Rybnicka(pętla) , Rybnicka(Jazowska) , Rybnicka(Radyszyń.)n/ż , Al.K.Wielk.(Spokojna) , Al.K.Wielk.(Płocka) , Płocka(Stopień Wodny) , Płocka(Duninowska) , Płocka(elewatory) , Zielna(szkoła) , Zielna(Drumet) , Polna(Drumet) , Polna(Barska) , Polna (Celulozowa) , Stodólna(Ogniowa) , Św.Antoniego(Młynarska) , Św.Antoniego(Al.Chopina) , Pl.Wolności(Kościuszki) , Okrzei(PKO BP) , Kapitulna(Urząd Pracy) , Wysoka(Szpitalna) , Budowlanych(Hutnicza) , Promienna(dw.Zazamcze) , Promienna(pętla)
 
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wysoka(Rolna) , Wysoka(Kapitulna) , Okrzei(dworzec PKP/PKS) , Polskiej Org. Wojskowej , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Chmielna , Stodólna , Polna(Żytnia) , Polna(Barska) , Polna(14 Pułku Piechoty) , Zielna(Myśliwska) , Zielna(MZD) , Płocka(Sanitec) , Płocka(Duninowska) , Płocka(bloki) , Płocka (Stopień Wodny) , Al.K.Wielk.(Płocka) , Al.K.Wielkiego(Novol) , Rybnicka(Al.K.Wielk)n/ż , Rybnicka(Kotlarska) , Rybnicka(pętla)
 
 
 LINIA 20
Ostrowska(pętla) , Ostrowska(pętla) , Łanowa , Polna(Drumet) , Polna(Barska) , Polna (Celulozowa) , Stodólna(Ogniowa) , Św.Antoniego(Młynarska) , Św.Antoniego(Al.Chopina) , 20-go Stycznia , Kilińskiego(Woj.Pol.) , Okrzei-Wyszyńskiego) , Toruńska(Zdrojowa) , Toruńska (ZSE) , Toruńska (WCK) , Toruńska(Termometry) , Toruńska(Sp.Inwalidów) , Toruńska(Rózinowska)n/ż , Toruńska(MPWiK) , Toruńska(Żyzna)n/ż , Toruńska(Krzywa Góra)n/ż , Krzywa Góra(Spec-Dróg) , Krzywa Góra(U.Celny) , .Krzywa Góra(Anwil) n/ż , Krzywa Góra-pętla , Wiklinowa n/ż , Kawka (Wiklinowa) , Kawka(Zalesie) , Zalesie , Zalesie(I) , Wiklinowa (Kawka) , Wiklinowa(KGóra) , Krzywa Góra(Prefabet) , GĄbinek(sklep) , Gąbinek(pętla)
 
Gąbinek (pętla) , Gąbinek (pętla) , Gąbinek(szkoła) , Zalesie(Kawka) , Kawka(Zalesie I) , Wiklinowa n/ż , Kawka (Wiklinowa) , Kawka-dla wsiad. , Zalesie , Zalesie I , .Wiklinowa(Kawka) , Wiklinowa(KGóra) , Krzywa Góra(pętla) , Krzywa Góra (Anwil) , Krzywa Góra(Cheko) , Krzywa Góra(Jurex) , Toruńska(Z.Kolejowy)n/ż , Toruńska(Żyzna)n/ż , Toruńska(MPWiK) , Toruńska(Rózinowska)n/ż , Toruńska(Sp.Inwalidów) , Toruńska(Żwirowa) , Toruńska(WCK) , Toruńska (ZSE) , Toruńska (pawilon) , Okrzei(Wieniecka) , Kilińskiego (Bauera) , Pl.Wolności (Warszawska) , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Chmielna , Stodólna , Polna(Żytnia) , Polna(Barska) , Polna(14 P.Piechoty) , Łanowa (Żytnia) , Ostrowska(pętla)
 
 
 LINIA 21
Wiejska (pętla) , Wiejska (pętla) , Gajowa(Skłodowskiej) , Kapitulna(Wyspiańskiego) , Zbiegniewskiej (Żurawia) , Zbiegniewskiej (pawilon) , Kaliska (Zbiegniewskiej) , Kaliska (Dziewińska) , Kaliska (Dojazdowa) , Węglowa , Chłodna (Kapitulna) , Wysoka(Szpitalna) , Budowlanych(Hutnicza) , Promienna(dw.Zazamcze) , Promienna(pętla)
 
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wysoka(Rolna) , Wysoka(Kapitulna) , Długa , Kaliska(Żeromskiego) , Kaliska-Dziewińska , Kaliska-Zbiegniewskiej , Zbiegniewskiej-Nowcy , Zbiegniewskiej-Wiejska , Kapitulna-Jastrzębia , Gajowa , Wiejska(pętla dla wysia)
 
 
 LINIA 23
Dębowa(pętla) , Dębowa(pętla) , Al.J.P.II(Brzezinowa) , Al.J.P.II(Michelińska) , Al.J.P.II(Kościelna) , Al.J.P.II(Szkolna) , Al.J.P.II(Letnia) , Al.J.Pawła (Skrajna) , Fredry , Zgodna , Wiejska (Bag.) , Zbiegniewskiej (pawilon) , Kaliska (Zbiegniewskiej) , Kaliska (Dziewińska) , Planty , Wronia(Rakutowska) , Al.Chopina(Witosa) , Cmentarna(Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrężna (Leśna) , Ostrowska(Ptasia) , Ostrowska(Barska) , Ostrowska(pętla) , Łanowa , Zielna(Myśliwska) , Zielna(MZD) , Płocka(Sanitec) , Płocka(Duninowska) , Płocka(bloki) , Płocka (Stopień Wodny) , Płocka(Al.K.Wielkiego) , Marina-Płocka , Płocka(Graniczna)n/ż , Płocka(Łęg)
 
Płocka(Łęg) , Płocka(Łęg) , Płocka(Graniczna) , Marina (Płocka) , Płocka(tama) , Płocka(Stopień Wodny) , Płocka(Duninowska) , Płocka(elewatory) , Zielna(szkoła) , Zielna(Drumet) , Łanowa (Żytnia) , Ostrowska(pętla aut.) , Ostrowska(Barska) , Ostrowska (Okrężna) , Cmentarna (Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Wronia (Wolność) , Planty (Mazowiecka) , Kaliska-Dziewińska , Kaliska-Zbiegniewskiej , Zbiegniewskiej-Nowcy , Wiejska (Bagienna) , Zgodna , Fredry (Kaliska) , Al.J.P.II(Smocza) , Al.J.P.II(Mielęcińska) , Al.J.P.II(Wiązowa) , Al.J.P.II(Wiewiórcza) , Al.J.P.II(Pocztowa) , Al.J.P.II(Zachodnia) , Dębowa(pętla)
 
 
 LINIA A
Toruńska(Rózinowo) , Toruńska(Rózinowo) , Toruńska(Z.Kolejowy)n/ż , Toruńska(Żyzna)n/ż , Toruńska(MPWiK) , Toruńska(Rózinowska)n/ż , Toruńska(Żwirowa) , Toruńska(WCK) , Toruńska (ZSE) , Toruńska (pawilon) , Okrzei(Wieniecka) , Okrzei(dworzec PKP/PKS) , Cmentarna (Real)
 
Cmentarna (Real) , Cmentarna (Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Okrzei(PKO BP) , Okrzei(Wyszyńskiego) , Toruńska(Zdrojowa) , Toruńska (ZSE) , Toruńska (WCK) , Toruńska(Termometry) , Toruńska(Rózinowska)n/ż , Toruńska(MPWiK) , Toruńska(Żyzna)n/ż , Toruńska(Krzywa Góra)n/ż , Toruńska(Rózinowo)
 
 
 LINIA B
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wysoka(Rolna) , Wysoka(Kapitulna) , Kilińskiego (Bauera) , Pl.Wolności (Warszawska) , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Cmentarna (Real)
 
Cmentarna (Real) , Cmentarna (Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Al.Chopina(Chmielna) , 20-go Stycznia , Kilińskiego (Woj.Pol.) , Kapitulna(Urząd Pracy) , Wysoka(Szpitalna) , Budowlanych(Hutnicza) , Promienna(dw.Zazamcze) , Promienna(pętla)
 
 
 LINIA C
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wieniecka(KZPOW) , Okrzei(Wieniecka) , Kilińskiego (Bauera) , Pl.Wolności (Warszawska) , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Al.Chopina(cmentarz)
 
Cmentarna (Real) , Cmentarna (Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Al.Chopina(Chmielna) , 20-go Stycznia , Kilińskiego (Woj.Pol.) , Okrzei(Wyszyńskiego) , Wieniecka(Chemików) , Budowlanych(Hutnicza) , Promienna(dw.Zazamcze) , Promienna(pętla)
 
 
 LINIA D
Wiejska (pętla) , Wiejska (pętla) , Gajowa(Skłodowskiej) , Kapitulna(Wyspiańskiego) , Zbiegniewskiej (Żurawia) , Zbiegniewskiej (Wiejska) , Zbiegniewskiej(Fredry) , Kruszyńska(Planty) , Wronia (Rakutowska) , Cmentarna (Real)
 
Cmentarna (Real) , Cmentarna (Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Wronia(Wolność) , Kruszyńska(Planty) , Zbiegniewskiej(Broniewskiego) , Zbiegniewskiej-Nowcy , Zbiegniewskiej-Wiejska , Kapitulna-Jastrzębia , Gajowa , Wiejska (pętla)
 
 
 LINIA E
Kaliska(pętla) , Kaliska(pętla) , Kaliska (Zbiegniewskiej) , Kaliska (Dziewińska) , Kaliska (Dojazdowa) , Węglowa , Chłodna (Kapitulna) , Kilińskiego (Bauera) , Pl.Wolności (Warszawska) , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Cmentarna (Real)
 
Cmentarna (Real) , Cmentarna (Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Al.Chopina(Chmielna) , 20-go Stycznia , Kilińskiego (Woj.Pol.) , Kapitulna(Urząd Pracy) , Długa , Kaliska(Żeromskiego) , Kaliska-Dziewińska , Kaliska-Zbiegniewskiej , Kaliska(pętla)
 
 
 LINIA F
Węglowa , Węglowa , Wiejska(Arentowicza) , Wiejska(Planty) , Wiejska(Bagienna) , Zbiegniewskiej (Wiejska) , Kaliska (Zbiegniewskiej) , Kaliska (Dziewińska) , Planty , Wronia (Rakutowska) , Cmentarna (Real)
 
Cmentarna (Real) , Cmentarna (Real) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Wronia(Wolność) , Planty (Mazowiecka) , Kaliska-Dziewińska , Kaliska-Zbiegniewskiej , Zbiegniewskiej-Nowcy , Wiejska(Prusa) , Wiejska(Szk.Muzyczna) , Wiejska(Żeromskiego) , Węglowa
 
 
 LINIA G
Cmentarz Pinczata(pętla) , Cmentarz Pinczata(pętla) , Al.Chopina(HalaMistrzów) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Wronia (Wolność) , Kruszyńska (Planty) , Zbiegniewskiej(Broniewskiego) , Kaliska (Fredry) , Al.J.P.II(Smocza) , Al.J.P.II(Mielęcińska) , Szkolna(Miodowa) , Brzezinowa(Botaniczna) , Brzezinowa(Kościelna)
 
Brzezinowa(Kościelna) , Brzezinowa(Kościelna) , Brzezinowa(Wiśniowa) , Al.J.P.II(Brzezinowa) , Al.J.P.II(Michelińska) , Al.J.P.II(Kościelna) , Al.J.P.II(Szkolna) , Al.J.P.II(Letnia) , Al.J.Pawła (Skrajna) , Kaliska(pętla) , Zbiegniewskiej(Fredry) , Kruszyńska(Planty) , Wronia(Rakutowska) , Al.Chopina(cmentarz) , Al.Chopina(RDP) , Cmentarz Pinczata
 
 
 LINIA H
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wysoka(Rolna) , Wysoka(Kapitulna) , Kilińskiego (Bauera) , Pl.Wolności (Warszawska) , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Al.Chopina(cmentarz) , Al.Chopina(RDP) , Cmentarz Pinczata
 
Cmentarz Pinczata(pętla) , Cmentarz Pinczata(pętla) , Al.Chopina(HalaMistrzów) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Al.Chopina(Chmielna) , 20-go Stycznia , Kilińskiego (Woj.Pol.) , Kapitulna(Urząd Pracy) , Wysoka(Szpitalna) , Budowlanych(Hutnicza) , Promienna(dw.Zazamcze) , Promienna(pętla)
 
 
 LINIA I
Cmentarz Pinczata(pętla) , Cmentarz Pinczata(pętla) , Al.Chopina(HalaMistrzów) , Al.Chopina(Delfin) , Okrzei(Al.Chopina) , Wronia (Wolność) , Kruszyńska (Planty) , Zbiegniewskiej(Broniewskiego) , Zbiegniewskiej-Nowcy , Zbiegniewskiej-Wiejska , Kapitulna-Jastrzębia , Gajowa , Wiejska (pętla)
 
Wiejska (pętla) , Wiejska (pętla) , Gajowa(Skłodowskiej) , Kapitulna(Wyspiańskiego) , Zbiegniewskiej (Żurawia) , Zbiegniewskiej (pawilon) , Zbiegniewskiej(Fredry) , Kruszyńska(Planty) , Wronia(Rakutowska) , Al.Chopina(cmentarz) , Al.Chopina(RDP) , Cmentarz Pinczata
 
 
 LINIA 9x
Zarzeczewo(pętla) , Zarzeczewo(pętla) , Dobrzyńska(Agricola) , Dobrzyńska(Arkadia)n/ż , Dobrzyńska(DPS) , Dobrzyńska(krzyżówki)n/ż , Dobrzyńska(Kulin)n/ż , Dobrzyńska III n/ż , Dobrzyńska II n/ż , Lipnowska(Chełmicka) , Obr.Wisły1920r.(k.dworz) , Grodzka(Mostowa) , Plac Kopernika , Pl.Wolności(SDH) , Kilińskiego (Woj.Pol.) , Okrzei(Wyszyńskiego) , Wieniecka(Chemików) , Budowlanych(Hutnicza) , Promienna(dw.Zazamcze) , Promienna(pętla)
 
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wieniecka(KZPOW) , Okrzei(Wieniecka) , Kilińskiego (Bauera) , Pl.Wolności(Dom Rzemiosła) , Brzeska , Grodzka(Mostowa) , Obrońców Wisły 1920r. , Dobrzyńska I n/ż , Dobrzyńska II n/ż , Dobrzyńska III n/ż , Dobrzyńska(Kulin)n/ż , Dobrzyńska(krzyżówki)n/ż , Dobrzyńska(DPS)n/ż , Dobrzyńska(Arkadia)n/ż , Dobrzyńska(Agricola)n/ż , Zarzeczewo(pętla)
 
 
 LINIA T1
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Kapitulna(Borowska) , Zbiegniewskiej (Żurawia) , Zbiegniewskiej (pawilon) , Kaliska (Zbiegniewskiej) , Tesco
 
Tesco , Tesco , Promienna(pętla)
 
 
 LINIA T2
Tesco , Tesco , Ostrowska(pętla)
 
Ostrowska(pętla) , Ostrowska(pętla) , Łanowa , Polna(Drumet) , Polna(Barska) , Polna (Celulozowa) , Św.Antoniego(Al.Chopina) , Tesco
 
 
 LINIA W1
Jez.Wikaryjskie(pętla) , Jez.Wikaryjskie(pętla) , Jezioro Wikaryjskie n/ż , Jedwabna , Al.Chopina(HalaMistrzów) , Okrzei(Al.Chopina) , Al.Chopina(Chmielna) , 20-go Stycznia , Kapitulna(Urząd Pracy) , Budowlanych(Hutnicza) , Promienna(dw.Zazamcze) , Promienna(pętla)
 
Promienna(pętla) , Promienna(pętla) , Promienna(Chocimska) , Budowlanych , Wysoka(Kapitulna) , Pl.Wolności (Warszawska) , Al.Chopina (Św.Antoniego) , Al.Chopina(Witosa) , Al.Chopina(RDP) , Jedwabna , Jezioro Wikaryjskie n/ż , Jez.Wikaryjskie(pętla)
 
 
 LINIA W2
Wiejska (pętla) , Wiejska (pętla) , Gajowa(Skłodowskiej) , Kapitulna(Wyspiańskiego) , Zbiegniewskiej (pawilon) , Kaliska (Zbiegniewskiej) , Kaliska (Dziewińska) , Planty , Okrężna (Leśna) , Ostrowska(pętla) , Ostrowska(Zielna) , Jedwabna , Jezioro Wikaryjskie n/ż , Jez.Wikaryjskie(pętla)
 
Jez.Wikaryjskie(pętla) , Jez.Wikaryjskie(pętla) , Jezioro Wikaryjskie n/ż , Jedwabna , Ostrowska(Łanowa) , Ostrowska(pętla) , Ostrowska (Okrężna) , Planty (Mazowiecka) , Kaliska-Dziewińska , Kaliska-Zbiegniewskiej , Zbiegniewskiej-Nowcy , Kapitulna-Jastrzębia , Gajowa , Wiejska (pętla)